1TL DorotaChojnacka

Klasa I TL - wychowawca p. Dorota Chojnacka

1TI DariuszLewinski

Klasa I TI - wychowawca p. Dariusz Lewiński

1TOR RenataKubicka

Klasa I TOR - wychowawca p. Renata Kubicka

1TH EwaSzymczak

Klasa I TH - wychowawca p. Ewa Szymczak

2TE SylwiaKubiak

Klasa II TE - wychowawca p. Sylwia Kubiak

2TL EwaKowalska

Klasa II TL - wychowawca p. Ewa Kowalska

ITI

Klasa II TI - wychowawca p. Piotr Bielicki

2TOR MagdaTrzeciakJozwiak

Klasa II TOR - wychowawca p. Magdalena Trzeciak-Jóźwiak

2TH MirkaPietrzykowska

Klasa II TH - wychowawca p. Mirka Pietrzykowska

3TE KatarzynaSzczepaniak

Klasa III TE - wychowawca p. Katarzyna Szczepaniak

3TL RadoslawGalus

Klasa III TL - wychowawca p. Radosław Galus

3TI KrzysztofPawlowski

Klasa III TI - wychowawca p. Krzysztof Pawłowski

3TOR LuizaCollins

Klasa III TOR - wychowawca p. Luiza Collins 

3TOT MariaSulej

Klasa III TOT - wychowawca p. Maria Sulej

3TH IwonaSmolinska

Klasa III TH - wychowawca p. Iwona Smolińska

 
4TE AnnaWasielewska

Klasa IV TE - wychowawca p. Anna Wasielewska

4TL AgnieszkaSmolarczyk

Klasa IV TL - wychowawca p. Agnieszka Smolarczyk

4TI KatarzynaKopanskaZimna

Klasa IV TI - wychowawca p. Katarzyna Kopańska-Zimna

4TOR EwaKowalik

Klasa IV TOR - wychowawca p. Ewa Kowalik

4TOT AgnieszkaSedkowska

Klasa IV TOT - wychowawca p. Agnieszka Sędkowska

 

I TE

Klasa I TE - wychowawca p. Katarzyna Grześkowiak

ITL

Klasa I TL - wychowawca p. Ewa Kowalska

I TI

Klasa I TI - wychowawca p. Piotr Bielicki

I TOR

Klasa I TOR - wychowawca p. Magdalena Trzeciak-Jóźwiak

I TH

Klasa I TH - wychowawca p. Mirosława Pietrzykowska

II TE

Klasa II TE - wychowawca p. Katarzyna Szczepaniak

II TL

Klasa II TL - wychowawca p. Radosław Galus

II TI

Klasa II TI - wychowawca p.Krzysztof Pawłowski

II TOR

Klasa II TOR - wychowawca p. Luiza Collins

II TOT

Klasa II TOT - wychowawca p. Maria Sulej

II TH

Klasa II TH - wychowawca p. Iwona Smolińska

III LPS

Klasa III LPs - wychowawca p. Kubicka Renata 

III TE

Klasa III TE - wychowawca p. Anna Wasielewska 

IITL_Agnieszka_Smolarczyk

Klasa III TL - wychowawca p. Agnieszka Smolarczyk

III TI

Klasa III TI - wychowawca p.Katarzyna Kopańska Zimna 

III TOR

Klasa III TOR - wychowawca p. Ewa Kowalik 

IITOT_Agnieszka_Sedkowska

Klasa III TOT - wychowawca p. Agnieszka Sędkowska 

 
IV TE

Klasa IV TE - wychowawca p. Grzegorz Jaskułowski

IV TH

Klasa IV TH - wychowawca p. Ewa Szymczak

IV TI

Klasa IV TI - wychowawca p. Anna Janiak

IV TOR

Klasa IV TOR - wychowawca p. Dorota Chojnacka

IV TOT

Klasa IV TOT - wychowawca p. Joanna Maruszewska

ITE_Katarzyna_Szczepaniak

Klasa I TE - wychowawca p. Katarzyna Szczepaniak

ITL_Radoslaw_Galus

Klasa I TL - wychowawca p. Radosław Galus

ITI_Krzysztof_Pawlowski

Klasa I TI - wychowawca p.Krzysztof Pawłowski

ITOR_Luiza_Collins

Klasa I TOR - wychowawca p. Luiza Collins

ITOT_Maria_Sulej

Klasa I TOT - wychowawca p. Maria Sulej

ITH_Iwona_Smolinska

Klasa I TH - wychowawca p. Iwona Smolińska

IILps_Renata_Kubicka

Klasa II LPs - wychowawca p. Kubicka Renata 

IITE_Anna_Wasielewska

Klasa II TE - wychowawca p. Anna Wasielewska 

IITL_Agnieszka_Smolarczyk

Klasa II TL - wychowawca p. Agnieszka Smolarczyk

IITI_Katarzyna_Kopanska-Zimna

Klasa II TI - wychowawca p.Katarzyna Kopańska Zimna 

IITOR_Ewa_Kowalik

Klasa II TOR - wychowawca p. Ewa Kowalik 

IITOT_Agnieszka_Sedkowska

Klasa II TOT - wychowawca p. Agnieszka Sędkowska 

IIILps_Piotr_Bielicki

Klasa III LPs - wychowawca p. Piotr Bielicki

IIITE_Grzegorz_Jaskulowski

Klasa III TE - wychowawca p. Grzegorz Jaskułowski

IIITH_Irena_Rybicka

Klasa III TH - wychowawca p. Irena Rybicka

IIITI_Anna_Janiak

Klasa III TI - wychowawca p. Anna Janiak

IIITOR_Dorota_Chojnacka

Klasa III TOR - wychowawca p. Dorota Chojnacka

IIITOT_Joanna_Maruszewska

Klasa III TOT - wychowawca p. Joanna Maruszewska

IVATI_Monika_Kowalska

Klasa IVATI - wychowawca p. Monika Kowalska

IVBTI_Ewa_Kowalska

Klasa IV BTI - wychowawca p. Ewa Kowalska

IVTE_Maria_Plywacz

Klasa IV TE - wychowawca p. Maria Pływacz

IVTH_Miroslawa_Pietrzykowska

Klasa IV TH - wychowawca p. Mirosława Pietrzykowska

IVTOT_Iwona_Szymanska

Klasa IV TOT - wychowawca p. Aleksandra Szymańska

I LPS

Klasa I LPs - wychowawca p. Kubicka Renata 

I TE

Klasa I TE - wychowawca p. Anna Wasielewska 

I TL

Klasa I TL - wychowawca p. Agnieszka Smolarczyk

I TI

Klasa I TI - wychowawca p.Katarzyna Kopańska Zimna 

I TOR

Klasa I TOR - wychowawca p. Ewa Kowalik 

I TOT

Klasa I TOT - wychowawca p. Agnieszka Sędkowska 

IILPS

Klasa II LPs - wychowawca p. Piotr Bielicki

II TE

Klasa II TE - wychowawca p. Grzegorz Jaskułowski

II TH

Klasa II TH - wychowawca p. Irena Rybicka

II  TI

Klasa II TI - wychowawca p. Anna Janiak

II TOR

Klasa II TOR - wychowawca p. Dorota Chojnacka

II TOT

Klasa II TOT - wychowawca p. Joanna Maruszewska

III ATI

Klasa III ATI - wychowawca p. Monika Kowalska

III BTI

Klasa III BTI - wychowawca p. Radosław Galus

III LPS

Klasa III LPs - wychowawca p. Ewa Szymczak

III TE

Klasa III TE - wychowawca p. Maria Pływacz

III TH

Klasa III TH - wychowawca p. Mirosława Pietrzykowska

III TOT

Klasa III TOT - wychowawca p. Aleksandra Szymańska

IV ATE

Klasa IV ATE - wychowawca p. Iwona Smolińska

IV BTE

Klasa IV BTE- wychowawca p. Piotr Kubicki

IV TI

Klasa IV TI - wychowawca p. Halina Sankowska

IV TH

Klasa IV TH - wychowawca p. Dariusz Lewiński

 
{galeria}/uczniowie2010{/galeria}
 
1 LPS piotr bielicki

Klasa I LPs - wychowawca p. Piotr Bielicki

1 TE grzegorz jaskulowski

Klasa I TE - wychowawca p. Grzegorz Jaskułowski

1 TH irena rybicka

Klasa I TH - wychowawca p. Irena Rybicka

1 TI anna janiak

Klasa I TI - wychowawca p. Anna Janiak

1 tor dorota chojnacka

Klasa I TOR - wychowawca p. Dorota Chojnacka

1 TOT joanna maruszewska

Klasa I TOT - wychowawca p. Joanna Maruszewska

2 ati monika kowalska

Klasa II ATI - wychowawca p. Monika Kowalska

2 BTI ewa kowalska

Klasa II BTI - wychowawca p. Ewa Kowalska

2 LPS ewa szymczak

Klasa II LPs - wychowawca p. Ewa Szymczak

2 te maria plywacz

Klasa II TE - wychowawca p. Maria Pływacz

2 th miroslawa pietrzykowska

Klasa II TH - wychowawca p. Mirosława Pietrzykowska

2 TOT szymanska

Klasa II TOT - wychowawca p. Aleksandra Szymańska

3 ATE iwona smolinska

Klasa III ATE - wychowawca p. Iwona Smolińska

3 bte piotr kubicki

Klasa III BTE- wychowawca p. Piotr Kubicki

3 LPS barbara jozwiak

Klasa III LPs - wychowawca p. Barbara Jóźwiak

3 LPZ maria sulej

Klasa III LPz - wychowawca p. Maria Sulej

3 TI halina sankowska

Klasa III TI - wychowawca p. Halina Sankowska

4 ATE katarzyna kopanska-zimna

Klasa IV ATE - wychowawca p. Katarzyna Kopańska-Zimna

4 BTE barbara kazmierczak-nowak

Klasa IV BTE - wychowawca p. Barbara Kaźmierczak-Nowak

4 TH ewa kowalik

Klasa IV TH - wychowawca p. Ewa Kowalik

1atimonikakowalska

Klasa I ATI - wychowawca p. Monika Kowalska

1bti ewa rzepnikowska

Klasa I BTI - wychowawca p. Ewa Rzepnikowska

1lps ewa szymczak

Klasa I LPs - wychowawca p. Ewa Szymczak

1te maria plywacz

Klasa I TE - wychowawca p. Maria Pływacz

1th miroslawa pietrzykowska

Klasa I TH - wychowawca p. Mirosława Pietrzykowska

1tot aleksandra szymanska

Klasa I TOT - wychowawca p. Aleksandra Szymańska

2ate iwona smolinska

Klasa II ATE - wychowawca p. Iwona Smolińska

2bte piotr kubicki

Klasa II BTE - wychowawca p. Piotr Kubicki

2lps barbara jozwiak

Klasa II LPs - wychowawca p. Barbara Jóźwiak

2lpz maria sulej

Klasa II LPz  - wychowawca p. Maria Sulej

2th renata kubicka

Klasa II TH - wychowawca p. Renata Kubicka

2ti halina sankowska

Klasa II TI - wychowawca p. Halina Sankowska

3alps joanna maruszewska

Klasa III ALPs - wychowawca p. Joanna Maruszewska

3blps agnieszka sedkowska

Klasa III BLPs - wychowawca p. Agnieszka Sędkowska

3bte barbara kazmierczak-nowak

Klasa III BTE - wychowawca p. Barbara Kaźmierczak-Nowak

3lpz piotr bielicki

Klasa III LPz - wychowawca p. Piotr Bielicki

3th ewa kowalik

Klasa III TH - wychowawca p. Ewa Kowalik

4ate anna janiak

Klasa IV ATE - wychowawca p. Anna Janiak

4bte dorota chojnacka

Klasa IV BTE - wychowawca p. Dorota Chojnacka

4th anna wasielewska

Klasa IV TH - wychowawca p. Anna Wasilewska

 


_i_ate.jpg
klasa I ATE wych. mgr Iwona Smolińska

 ibte.jpg
klasa I BTE  wych. mgr Piotr Kubicki

ith.jpg
klasa I TH wych. mgr Renata Ignaczak

iti.jpg
klasa I TI wych. mgr Halina Sankowska

ilps.jpg
klasa I LPs wych. mgr Barbara Jóźwiak

ilpz.jpg
klasa I LPz wych mgr Maria Sulej

 _ii_a_lps.jpg
klasa II ALPs wych. mgr Joanna Maruszewska

iilpz.jpg
klasa II LPz wych. mgr Piotr Bielicki

ii_ate.jpg
klasa II ATE wych. mgr Katarzyna Kopańska-Zimna

_iibte.jpg
klasa II BTE wych. mgr Barbara Kaźmierczak-Nowak

iith.jpg
klasa II TH wych. mgr Ewa Kowalik

iiilps.jpg
klasa III LPs wych. mgr Ewa Szymczak

 iiialoz.jpg
klasa III ALPz wych. mgr inż Krzysztof Pawłowski

iiiblpz.jpg
klasa III BLPz wych. mgr Mariusz Kozarski

iiibte.jpg
klasa III BTE wych. mgr Dorota Chojnacka

_iiith.jpg
klasa III TH wych. mgr Anna Wasielewska

ivte.jpg
klasa IV TE wych. mgr Irena Rybicka

iv_th.jpg 
klasa IV TH wych. mgr Dariusz Lewiński